Debatuj o czystym powietrzu!

Nie zgadzasz się ze smogiem? Masz pomysł, jak się go pozbyć?  Weź udział w kolejnej edycji Antysmogowej Ligi Debat Oksfordzkich. Pokaż, że problem smogu nie jest ci obojętny.

➡️Czym jest Antysmogowa Liga Debat Oksfordzkich?

Projekt polega na przeprowadzeniu wśród uczniów katowickich szkół ponadgimnazjalnych cyklu debat, których tematyka będzie dotyczyć m.in. stanu powietrza i czynników wpływających na ten stan, oddziaływania powietrza na stan zdrowia mieszkańców, obowiązującej uchwały antysmogowej dla naszeg województwa i wynikających z niej przepisów, działań, jakie mieszkańcy mogą podjąć żeby poprawić stan powietrza w swoim otoczeniu. 

Poznaj zasady debaty: ➡️ bit.ly/debata-oksfordzka-zasady

oraz proponowane TEZY ➡️ bit.ly/debata-oksfordzka-tezy

➡️ Jak zgłosić swój udział w Debacie?

Jeśli chcesz debatować o czystym powietrzu, skontaktuj się z Patryk Bialasze Stowarzyszenia BoMiasto.pl nr tel. 606739037, patryk.bialas@bomiasto.pl

Regulamin debat dostępny na stronie: bit.ly/debata-oksfordzka-regulamin

Pełen harmonogram debat zostanie opublikowany już wkrótce. Bądź na bieżąco i dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.

Organizatorem Ligi Debat jest Stowarzyszenie BoMiasto. Działanie dofinansowane ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej, w ramach projektu zintegrowanego LIFE „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze".